Oční lékař

Ordinace očního lékaře

Cílem oční optiky Ineko-optik je komlexní péče, tj. vyšetření očním lékařem, změření zraku a zhotovení brýlí na jednom místě během jedné návštěvy. Vyšetření očí je možné bez objednání.

Tato péče je poskytována v našich pobočkách na 17. Listopadu a v Palackého ulici v Pardubicích, kde je provozována lékařská ordinace. Ordinace očních lékařů je vybavena nejmodernější diagnostickou vyšetřovací technikou, srovnatelnou s evropskými i světovými standardy.

Do ordinace na 17. Listopadu v Pardubicích se můžete objednávat na vyšetření u našeho očního lékaře telefonicky nebo emailem:

Objednání se k lékaři

Ostatní naše provozovny jsou navázány na ordinace očních lékařů, v některých městech jsou prakticky s lékařem takzvaně "pod jednou střechou". Toto platí např. v Polici n/M, Dobrušce, Náchodě, V Pardubicích a v Jičíně. Kromě ordinací poskytujeme zdarma měření zraku v určitých dnech, a to na provozovnách: v Pardubicích, v Rychnově nad Kněžnou, v Ústí n/O, Železném Brodě, Jičíně apod. Podrobnější informace o provozních dobách a umístění těchto vyšetřoven najdete v odkazech u jednotlivých provozoven.

Ošetření v místě Vašeho bydliště

Broumov, Červený Kostelec Děčín, Dobruška, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cidlinou, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Pardubice, Police nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí,

^ nahoruINEKO-OPTIK s.r.o.
17. listopadu 278
Zelené Předměstí
530 02 Pardubice
Česká republika

Logo společnosti Inekooptik s.r.o.
Emailový kontakt na společnost Inekooptik s.r.o.

 Email: info(at)inekooptik.cz
           eshop(at)inekooptik.cz

Telefonní kontakt na společnost Inekooptik s.r.o.

 Tel.: +420 466 634 299
        +420 466 633 809
        +420 466 632 054
 Fax: +420 466 304 353